Interneta bilance SIA

Rīga
map
Pulkveža Brieža iela 6 - 1, Rīga
LV-1010
 • phone
  +371 28396077
 • phone
  +371 67331083
 • phone
  +371 29421649
 • phone
  +371 67331083
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • SIA " Interneta Bilance" piedāvā saviem klientiem: - pilnu grāmatvedības uzskaites kārtošanu; - pastāvīgu pieeju grāmatvedības informācijai un atskaitēm reālā laikā režīmā; - iespēju, pamatojoties uz grāmatvedības uzskaites datiem, saņemt savlaicīgu un pilnu informāciju, lai pieņemtu efektīvus lēmumus un veiksmīgi vadītu biznesu; - izmantot grāmatvedības programmnodrošinājumu, kas ņem vērā visas finanšu uzskaites nianses un pilnīgi atbilst likumdošanas prasībām; - uzticēt grāmatvedības uzskaiti pieredzējušiem speciālistiem. SIA "Interneta Bilance" strādā speciālisti, kuriem vairāk nekā 20 gadu praktiskā pieredze, strādājot grāmatvedības apkalpošanas un grāmatvedības programmnodrošinājuma izstrādes jomās.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.