Lauku Kūrorta Ciems

Aizputes nov.
map
"Ūdensrozes", Aizputes nov.
LV-3457
  • phone
    +371 26446670
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Lauku Kūrorta Ciems ir atpūtas komplekss, kurā ietilpst:• Viesu māja „Lauku Kūrorts", kurā visu caur gadu ir pieejama banketu zāle līdz 50 cilvēkiem un 30 gultas vietas. Vasaras sezonā ir pieejama arī 150 m2 svinību halle, kurā varēs ar komfortu uzņemt līdz 100 viesiem, un „Lauku Kūrorta Camp" - 3 mājiņas, katrā no kurām ir sava terase, virtuve un 8 gultas vietas. Attiecīgi siltajā sezonā brīvdienu māja piedāvā kopumā 54 gultas vietas. Brīvdienu mājas teritorijā ir trīs dīķi gan peldēšanai, gan makšķerēšanai. Uz teritorijas ir arī bērnu laukums, lapene, grils un ugunskura vieta. „Lauku Kūrorts" piedāvā arī pirti un baļļu. Pirts māja ir piemērota nelielām kompānijām līdz 15 cilvēkiem. • Lasertaga klubs "Plāns B". "Plānā B" ir pieejamas ģērbtuves, tualetes un dušas, kā arī trīs ar elektrību, ūdeni un grilu aprīkotas lapenes (aptuveni 25 cilvēkiem katrā), kur var pavadīt laiku pirms vai pēc spēles, kā arī tādu lapeni var noīrēt arī bez lasertaga spēles.• Veikborda parks „Fun Wave".• Trošu parks „Cietais Rieksts". Aktuālo informāciju skatīt facebook lapā.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.