ThyCatNap

Rīga
map
Tomsona iela 2, Rīga
LV- 1013
  • phone
    +37129131725
  • phone
    +37129687823
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • ThyCatNap - īpaši izstrādāts spilvens kaķiem ar uzsildīšanas funkciju. Šīs idejas dibinātāji ir dzīvnieku mīluļi, kuri paši ir no Rīgas. CatNap spilvens ir izgatavots no pārstrādātā materiāla ar USB uzsildīšanas funkciju. Jūsu mājdzīvnieks paliks savā omulīgā, siltā "mājiņā" visas dienas garumā, kamēr Jūs strādājat. Pasūtot CatNap, Jūs ziedojat 5% dzīvnieku patversmei "Otrās Mājas"no kopējas summas. Komanda CatNap atbalsta dzīvnieku patversmi "Otrās Mājas" un ziedo 5% no katra pārdotā spilvena. Turklāt, iegādājoties mūsu produktu, Jūs palīdzat pārstrādāt materiālu, ko mēs iegūstam no tekstilizstrādājumu ražošanas uzņēmuma. Vienvārdsakot, Jūs kļūstat par daļu no tiem, kas palīdz saudzēt mūsu planētu!
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.