Muižas medus

Jaunpils nov.
map
"Kabaki", Jaunpils nov.
LV-3145
  • phone
    +371 28614651
  • email
    Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
  • Esam ģimenes saimniecība Jaunpilī, kas ar lielu mīlestību un aizrautību nodarbojas ar biškopību. Mūsu bāzes vieta atrodas Jaunpilī, bet dravas izvietotas Jaunpils un Džūkstes pagastos rūpīgi izvēlētās vietās, lai mūsu bitītes būtu nodrošinātas ar nektāraugiem visas sezonas garumā. Galvenokārt medus ienesums tiek gūts piemājas augļu dārzos, dabiskajās pļavās, mežos, izcirtumos, krūmājos. Plašāku informāciju par mums, mūsu ikdienu un pieejamajiem produktiem var iegūt "Muižas medus" facebook un instagram kontos. Mūsu produkciju var iegādāties uz vietas saimniecībā Jaunpilī, sūtām ar pakomātiem, kā arī reizi nedēļā piegādājam uz Dobeli, Tukumu, Jūrmalu, Rīgu, Salaspili.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.