Diet Market

Rīga
map
Brīvības iela 214m, Rīga
LV-1039
Apraksts
  • Piedāvājam dabīgo hlorofilu 500 ml. • Diennakts deva ir tikai 15 ml, kuru var sadalīt trīs pieņemšanas reizēs 5 ml (viena tējkarote trīs reizes dienā) vai viena ēdamkarote no rīta vai vakarā. 500 ml produkta vienam cilvēkam pietiks 33 dienām. • Diennakts deva (15 ml) satur 150 mg aktīvās nātrija-vara-hlorofilīna vielas. • Hlorofils tiek ražots Latvijā pēc GMP standartiem. • Ekstraktēts no augstākās kvalitātes lucernas un nesatur konservantus. • Produkts piemērots vegāniem, veģetāriešiem, arī tiem, kuri dod priekšroku halal vai košera produktiem. • PH līmenis ir vienāds ar 8. • Produktam var piemīt zāles smarža, bet tas tikai pierāda to, ka mūsu produkts nesatur papildu piemaisījumus vai mākslīgos aromatizētājus. Vairāk informācijas skatīt mūsu mājas lapā. Piegādāsim arī BIO sulas, dabīgās tējas, diētiskās uzkodas, kā arī citus uztura bagātinātājus. Piegāde Rīgas robežās līdz 20 km rādiusam pirkumiem virs 35 EUR bez maksas. Tālākiem sūtījumiem izmatojam Latvijas Pasta vai Omniva pakalpojumus.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.