Mantelīši

Limbažu nov.
map
Purenes, Limbažu nov.
LV-4013
Apraksts
  • Mantelītis ir radoši darināta, pēc individuāla dizaina, saskaņojot katru detaļu ar pasūtītāja vēlmēm, un, svarīgākais, praktiska soma jebkuram mūzikas instrumentam. Mantelītis ir tāds silts, mīksts un ērts mētēlītis, ko "uzvilkt" savam līdzgaitniekam – mūzikas nstrumentam, lai droši dotos pasaulē. Kā radās "Mantelīši"? Reiz, pirms vairākiem gadiem, sāku apgūt kokles spēli "Kokļu Mežā", tur tiku pie savas pirmās kokles, un ātri vien sapratu, ka tai būs nepieciešama soma, kur to uzglabāt un arī pārnēsāt, un, protams, pasargāt no instrumentam nelabvēlīgajiem laikapstākļiem. Tad nu eksperimentālā kārtā tapa mana pirmā kokles soma. Zināma pieredze par to, kā to šūt, bija, jo pirms tam tiku darinājusi somu arī savai ģitārai, jo gribējās "tādu smukāku" somu nekā veikalos bija dabūjamas. Manas kokles soma joprojām kalpo godam, lai gan instruments nu jau ir cits. Tad lēnām uzradās citi kokles īpašnieki, kuri bija redzējuši manu somu, vai kāds bija pačukstējis par to, ar aicinājumu uzšūt somu arī viņu mūzikas instrumentam, jo kokle ir tas mūzikas instruments, kuram gatavu somu veikalā nenopirksi, jo tās parasti ir unikālas gan pēc formas, gan izmēriem, tāpēc katrs izlīdzas, kā nu prot - tin lakatā vai audumā, pielāgo kādu lielāku maisu utt. katrā ziņā par to varētu veikt veselu pētījumu :) Pa vidu kokļu somām "iespruka" arī citādāki mūzikas instrumenti, piemēram, bubinas, cītara, ģīga, koncertkokle, mandolīnas, stabules, blokflautas, šamaņu bungas, celma bungas un citi. Tos visus vajadzēja "tā lai ir īpaši" saģērbt un tāpēc izveidojās Mantelīši. Šobrīd ideju ir pilna galva, par Mantelīšiem arī citiem instrumentiem, kā, piemēram, adāmadatas, otas, skrūvgriežņi, šķēres, rakstāmpiederumi utt. Lai visi instrumenti ir vienuviet, sakārtoti, ērti pārskatāmi un līdzi paņemami, kad nepieciešams.
Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.