Dreamlab

Mārupes nov.
Apraksts
 • Dreamlab ir ģimenes uzņēmums, kas ražo 3D printētus unikāla dizaina priekšmetus. Printēšanā izmantotais materiāls ir polipienskābe jeb PLA- termoplastiks monomērs, kas iegūts no atjaunojamiem organiskiem avotiem - kukurūzas, kartupeļu cietes un cukurniedrēm.
  Piedāvājam vairāku veidu vāzes, izstrādājam individuālus dizainus, nodrošinam korporatīvās dāvanas uzņēmumiem.

  Kā radās Dreamlab?
  Iegādājoties pirmo 3d printeri, sākām aizrauties ar plašām printēšanas iespējām, kas, izrādās, ir neiedomājami daudz. Mācijāmies veidot 3d modeļus un domājām dažādus dizainus vāzēm, līdz nonācām pie patiesi kvalitatīviem un skaistiem produktiem.


  Kapēc tieši Dreamlab?
  Visas idejas, kas nākušas prātā ir realizētas, un tā radās "sapņu laboratorija" kurā,- mēs izsapņojam, bet 3d printeris spēj realizēt.

   

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.