AN Realta SIA, Simply&Natural

Sigulda
map
Siguldas novads, Vizbuļu iela 17
LV-2150
 • phone
  +371 29888848
 • email
  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Apraksts
 • Esam neliels ģimenes uzņēmums un savā radošajā darbnīcā izgatavojam interjera priekšmetus un aksesuārus. Simply&Natural preču klāstā ietilpst pītie grozi mantu uzglabāšanai, džutas grozi puķu podiem, somas, paklāji, galda servēšanas paliktņi un mūsu īpašais produkts - mazuļu grozs Cestina. Katrs priekšmets tiek izgatavots ar rokām.

  Ražošanas procesā izmantojam dabīgo džutas auklu un džutas virvi, kas nozīmē, ka visi mūsu produkti ir 100% ekoloģiski.

  Apvienojot mūsdienīgu dizainu, kvalitāti un estētiku, mēs radām produktus, kas lieliski iederas kā mājās, tā arī viesu namos un restorānos.

  Kā privātiem, tā arī korporatīviem pasūtījumiem piedāvājam izgatavot preces pēc individuāliem izmēriem.

Ātrā saziņa

Karte
PIETEIKT UZŅĒMUMU
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
Lūdzu norādīt nepieciešamo informačiju.
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”,
Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Meklējiet mūs sociālajos tīklos

Piedāvājam dažādus digitālā mārketinga risinājumus

Draugi un sadarbības partneri

Latvijaradits.lv datu bāzē iekļautās informācijas, vai informācijas daļas pavairošana vai izplatīšana ir stingri aizliegta. Sadarbības interesēs ar mums var sazināties pa tālruni: +371 29438344 vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

© Latvijā Radīts. Visas tiesības paturētas.