Site logo
Liepājas muzejs

Liepājas muzejs

Kūrmājas prospekts 16, Liepāja, LV-3401

apraksts

Liepājas muzejs Kūrmājas prospektā 16/18 aicina skolēnus uz jaunu muzejpedagoģijas nodarbību "Es tik bij' viens bagāts koks", kas iepazīstina ar koku daudzveidību un to pielietojumu.
Liepājas muzeja jaunā muzejpedagoģijas nodarbība "Es tik bij' viens bagāts koks" izveidota ar mērķi pilnveidot skolēnu izpratni par koku daudzveidību, kokmateriālu izmantošanu dažādu mērķu sasniegšanai – no koka līdz mājas interjeram.
Priekšstatu par koku daudzveidību un to pielietojumu sniedz muzeja interjers un ekspozīcijās apskatāmie muzeja priekšmeti. Muzejpedagogs skolēnus iepazīstinās ar Liepājas muzejā redzamajiem priekšmetiem, interjera detaļām un mākslas darbiem, kas izgatavoti no koka, pievēršot uzmanību vestibila interjeram, Miķeļa Pankoka daiļradei un ekspozīcijā "Dienvidkurzemes ļaudis, dzīve un darbs" redzamajiem koka priekšmetiem, apgūt savdabīgos to nosaukumus, kā tie darināti un kādam nolūkam izmantoti.
Arī mākslinieki dabā vērojuši kokus, un no tiem gūto iedvesmu pārnesuši savos mākslas darbos. To, cik atšķirīgi mākslinieki ataino kokus, nodarbības laikā varēs izsekot Latvijas simtgadei veltītajā Liepājas muzeja izstādē "Liepājas māksla. 100 gadi".

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.