Site logo
Rideļu dzirnavas

Rideļu dzirnavas

"Rideļu dzirnavas", Engures pag., Engures nov., LV-3113

apraksts

1) Rideļu dzirnavas
Rideļu dzirnavas bijušas jau sen senos laikos. Dzirnavas atjaunotas trīs reizes, pēdējo reizi 1991.gadā - dzirnavās tika pārstrādāti graudi 3,5 tonnas diennaktī. Šobrīd dzirnavu pagrabstāvā atrodas banketzāle ar pirti un āra baseinu. Kopš 2018.gada 2. aprīļa dzirnavās izveidots muzejs par dzirnavu iekārtām un vēsturi.
2) Kafejnīca Cope
Kafejnīca „Cope” atrodas Rideļu ezera krastā. Kafejnīcas īpašais piedāvājums – pankūkas, zivis no Rideļu ezera, pīlādžu degvīns, Rideļu zāļu tēja, dabas veltes no vietējiem mežiem. Vasaras sezonā (jūnijs – septembris) kafejnīcā strādā katru dienu, ziemas sezonā - sestdien, svētdien un svētku dienās.
3) Rideļu ezers
Rideļu ezera platība – 37 ha, atrodas 2 pakalnu ieplakā un tiek izmantots kā atpūtas un makšķerēšanas vieta. Gar ezera krastu atrodas telšu vietas, pie kafejnīcas iespējams izīrēt laivas un SUP dēļus. Iespēja makšķerēt un spiningot – līņus, līdakas, asarus un karpas. Šeit ligzdo gulbji, pīles, zied baltās ūdensrozes, lēpes un dzīvo zaļās vardes.

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.