Site logo
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY

A&A TRANSLATIONS SIA

Arhitektu iela 1, Rīga, LV-1050

apraksts

Mūsu tulkošanas birojs SIA „A & A TRANSLATIONS” tika reģistrēts 2004. gada oktobrī, tajā darbojas profesionālu, pieredzes bagātu tulku komanda, kuru kopējā tulkošanas pieredze pārsniedz 192 gadus un kas apvienojās ar mērķi sniegt profesionālus un kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus. Savas individuālās darbības gadu gaitā tulku biroja tulkotāji, tulki un redaktori ir uzkrājuši milzīgu pieredzi, strādājot visaugstākajā līmenī visās galvenajās tulkojumu tēmās.

Tehniski, juridiski, ekonomiski, medicīniski tulkojumi, mutiska, secīga, sinhrona tulkošana, konsultācijas dokumentu noformēšanas un legalizācijas un citos jautājumos, notariāls tulkojumu apstiprinājums – mēs piedāvājam visu veidu pakalpojumus arī Jums. Turklāt mēs piedāvājam ne tikai visizplatītākos tulkojumus no angļu uz latviešu vai krievu valodu, bet arī tulkojumus no/uz čehu, dāņu, grieķu, holandiešu, igauņu, itāļu, japāņu, lietuviešu, portugāļu, ukraiņu, vācu, zviedru u.c. valodām.
Veicot dokumentu tulkošanu, nepieciešamības gadījumā piedāvājam Jums arī notariālu tulkojumu apliecinājumu un zvērināta tulka apliecinājumu.

Tulku biroja „A & A Translations” prioritāte - lai klients vienmēr būtu apmierināts ar mūsu veikto darbu. Tādēļ sabiedrībā pastāv strikta kvalitātes nodrošināšanas un daudzpakāpju tulkotāju/ tulku atlases stratēģija. Tulku birojā strādājošiem tulkiem visbiežāk ir otra augstākā izglītība kādā no tulkojumu nozarēm vai viņi ir ļoti ilgu laiku strādājuši savas tulkojuma specializācijas jomā. Atbildot uz straujo šīs nozares attīstību Latvijā, tulku komanda pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un profesionālismu, apgūstot papildus augstāko profesionālo izglītību augstskolas piedāvātajās programmās.

Mūsu biroja devīze – ātrums un augsta tulkojumu kvalitāte.

Šobrīd visus tulkošanas darbus veicam attālināti.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.