Site logo
Made in Latvia
MeadowMe, ekologiskā gultas veļa

MeadowMe, ekologiskā gultas veļa

Liepājas iela 2 K1, Rīga, LV-1002

apraksts

Mūsu ģimenes māja ir pie Jūras – prom no pilsētām un ciemiem. To ieskauj pļavas un priežu koku meži. Maza taciņa, kas ved no mūsu mājas līdz netālajam Baltijas jūras krastam, šķērso skaistas pļavas. Katru reizi, ejot pa šo taciņu, meitas izmanto iespēju saplūkt krāšņās puķes. Šis dabas atklājums, kurš ietver sevī gan svarīgos brīžus ar ģimeni, gan dabisko, brīvo dabas burvību visapkārt, ir kļuvis par vienu no mūsu ģimenes dārgākajām tradīcijām, kuru mēs vēlētos nodot arī nākamajām paaudzēm.

Es biju apsvērusi ideju izveidot īpašu, baltu mazuļu gultasveļu, kura tiktu novērtēta no paaudzes paaudzē jau gadiem ilgi. Vienreiz, kad ar ģimeni devāmies pa mūsu īpašo taciņu uz jūru, man uznāca iedvesmas brīdis, kuru es tik ilgi biju gaidījusi – ienest pļavas vēsmas savas meitas šūpulī. Es nodomāju, ka vislabākais veids kā to izdarīt būtu izšūt savvaļas puķes bērna gultasveļā. Es sāku izvēlēties puķes, kuras zīmēt, un tā, soli pa solītim mans sapnis sāka kļūt par realitāti.
Karina

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.