Site logo
SIA “Limbažu taxi”

SIA “Limbažu taxi”

Nākotnes iela 10, Limbaži, Limbažu nov., LV-4001

  • Mobilais tālrunis+371 22490070

apraksts

Limbažu taksometru uzņēmums vēlās dalīties ar to, kādus soļus mēs varam spert vīrusa izplatīšanas ierobežošanai mūsu Limbažu novadā. Protams šajos grūtajos laikos mums visiem, primāri vēlamies atbalstīt mūsu vietējos uzņēmumus TOP tīkla veikalus, kā arī aptiekas. Mēs varam sniegt bezkontakta preču un medikamentu piegādi Limbažu pilsētā un novadā:
1. Nav tiešā kontakta starp preču pārdevējiem un kurjera ar klientu, jo visi darījumi notiek caur mobīlo bankas terminālu attālināti.
2. Klientiem pasūtot pakalpojumu jāprecizē un jāsagatavo vieta, kur viņi vēlētos, lai kurjers noliek ēdienu un terminālu (krēsls, galds, papīrs pie durvīm).
3. Protams, ja klients vēlās veikt skaidrās naudas samaksu, nodrošināsim arī tādu iespēju, ievērojot stingrus drošības pasākumus (kurjers ar aizsargmasku visai sejai un dezinfekcijas līdzekļiem).
4. Ja pasūtījumi būs ļoti daudz, piegādi varam veikt 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā (iepērkot preci pirms veikalu slēgšanas un piegādi turpināt pēc tam).
5. Ir pieejami 4 transportlīdzekļi.
Pakalpojuma maksa būtu pilsētas robežās 3 EUR, ārpus pilsētas 0,50 centi par km.

 

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.