Site logo
Melnsils, Kempings

Melnsils, Kempings

Melnsils, Roja, Rojas nov., LV-3264

apraksts

Viesu nams “Melnsils” atrodas pašā jūras krastā un ir iekārtots senā, autentiskā zvejnieku saimniecības ēkā, kur katrs viesu nama numuriņš un interjers ir veidots, balstoties uz vēsturisku notikumu un senatnīgu vietu stāstiem, ko papildina unikālā piejūras dabas klātesamība. Vasarniekiem, pilsētniekiem un visiem pārējiem atpūtniekiem šeit nebūs garlaicīgi, jo šeit ir viss, lai aktīvi atpūstos ārpus pilsētas – maršruta pastaigas velobraucieniem vai nūjošanas priekiem, iespējams doties piedzīvojumā ar laivām un kajakiem pa jūru un Melnsila upi, uzrīkot badmintona vai novusa mačus. Savukārt dabas mīļotājiem un miera cienītājiem šeit iespējams uzņemt spēcīgo dabas enerģiju no jūras un saules, doties meditatīvās pastaigās pa Slīteres dabas takām, pēc tam stiprinot imunitāti pirtiņā. Rudenī Kurzemes meži bagātīgi piepildīti ar dabas veltēm sēņu un ogu priekiem. Viesu nams “Melnsils” ir vieta, kur atpūsties, kur satikties un svinēt svētkus! Vieta, kur atgriezties atkal un atkal!
4-vietīgā mucu mājiņa piemērota harmoniskai atpūtai ģimenei ar bērniem vai draugiem. Mucu mājiņa atrodas unikālā vietā, pašā jūras krastā ar neaizmirstamu dabas skaistumu visapkārt.
Viss, kas atrodas dabas tuvumā ir brīnišķīgs, tai skaitā atpūta 4-vietīgajā mucu mājiņā!
*4-vietīgās mucu mājiņas ir piemērots gan atpūtai divatā, gan četratā.

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.