Site logo
Made in Latvia
Kazanova moonshine

Kazanova moonshine

Demenes pag., Daugavpils nov.

 • Tālrunis+371 25 411 240

darba laiks

Pēc iepriekšējas vienošanās

apraksts

Savijoties tautām un viņu tradīcijām, zilo ezeru un senatnīgās dabas zemē mans tēvs, vectēvs un vecvectēvs brūvēja kandžu un izstrādāja dzērienu receptes. Ar mīlestību, centību un zinātni mēs savācām ogas, ābolus, riekstus, garšaugus, medu no saviem īpašumiem. Viss, ko mēs ieguvām no pagātnes ir izturējis laika pārbaudi, jo tukšais, aizmirstais, bet ar dvēseli apveltītais dzīvo mūžīgi. Mēs apvienojām tradīcijas un tehnoloģijas vienā veselā. Viss, kas slēpjas un tika paslēpts, izgāja no ēnas, nonākot tieši uz Jūsu galda. No vīrieša Kazanova - prieks sievietēm!

“Kazanova moonshine” produkcijas moto: “From the men Kazanova”, proti, ja izdzer vīrietis, viņš kļūst par Kazanovu, bet, ja iedzer sieviete, tad viņa iepazīstas ar Kazanovu. Savukārt vārds ‘moonshine’ (mēness gaisma) saistīts ar alkohola vēsturi Amerikā.

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.