Site logo
Made in Latvia
Vabole Stories

Vabole Stories

Online pakalpojums

apkalpošanas teritorija

 • Sūtam visā Latvijā
 • bezkontakta piegāde (Omniva
 • Latvijas pasts
 • DPD pasta stacija)

apraksts

KĀZU ŽURNĀLS. Saglabājiet savas mīļākās atmiņas taustāmas un apčubināmas. Iepazīstiniet ar savu stāstu un kāzu norisi savus svinību viesus.
Vabole ietērps jūsu mīlestības stāstu personalizētā žurnālā. Paliekoša atmiņa sev un kāzu viesiem. Izklaidējoša aktivitāte kāzu dienā un mīļa lasāmviela sev, kā arī, bērniem/mazbērniem nākotnē.

Individuāla dizaina kāzu žurnāli, pielāgots saturs. Personīgi un mīļi stāsti par jaunlaulātajiem no iepazīšanās brīža līdz kāzu dienai.
Intervija ar līgavu un līgavaini, spilgtākie atmiņu stāsti no kāzu viesiem. Kāzu žurnāls balstīts uz informāciju par kāzām, jauno pāri un viņu mīļākajiem mirkļiem, spilgtākajiem piedzīvojumiem un svarīgākajiem brīžiem.

Stāsti par savstarpējo īssavienojumu un attiecību dzirksteli. Stāsti, kurus uzrakstīt, izlasīt un sajust.


STĀSTU UN ATMIŅU ŽURNĀLS. Tev mīļam cilvēkam tuvojas svētki un Tu vēlies uzdāvināt dāvanu, kurai ir pievienotā vērtība?
Tevis veidots atmiņu un piedzīvojumu stāstu žurnāls būs īpaši personiska dāvana ar kuras palīdzību atgādināt par lieliski kopā pavadītu laiku, par nozīmīgiem momentiem dzīvē un burvīgām atmiņām.

Individuāla dizaina stāstu žurnāls ar personalizētu saturu. Žurnālā - personīgi un neaizmirstami stāsti par gaviļnieku, krāsaināko notikumu apraksti, palaidnības un mīļākie momenti.
Stāsti par emocijām un otra esamības nozīmi.
Iespēja nodot siltas domas, kuras ikdienas skrējienā aizmirstam. Pastāsti kāpēc viņš ir lielisks draugs/draudzene, brālis/māsa, mamma/tētis. Žurnāls var būt no Tevis individuāli vai no visas ģimenes un draugiem.

Mēs piedavājam idejas un sagatavotus jautājumus. Viss kas jums jādara - jāatceras kopīgi piedzīvotais, jāatbild uz mūsu sagatavotajiem jautājumiem un jāpievieno fotogrāfijas. Par pārējo parūpēsimies mēs. Jautājumus un žurnāla tēmas iespējams mainīt un papildināt ar savām, pēc izvēles.

Žurnāls A5 formāta, 28-40lpp, drukāts tipogrāfijā.
Mēs esam atvērti idejām, raksti mums un mēs izdomāsim kā tās realizēt!

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.