Site logo
Kempings „Pērlīte”

Kempings „Pērlīte”

Pērlīte,, Viesītes pag., Viesītes nov., LV-5237

apraksts

Ja steidzīgais ikdienas ritms nogurdina un gribas izrauties no pilsētas kņadas, tad kempings “Pērlīte” palīdzēs uz brīdi aizmirst par ikdienas steigu un rūpēm. Pie mums Jūs gaida plašums, skaidras debesis, svaigs gaiss, elpu aizraujoša ainava, ezers, priežu sils…
Kempings “Pērlīte” atrodas skaistā priežu silā pašā Viesītes ezera krastā – 9 km attālumā no Viesītes, 29 km attālumā no Jēkabpils un 130 km attālumā no Rīgas. Kempingā mēs viesiem piedāvājam daudz un dažādas atpūtas iespējas visa gada garumā.
Mēs labprāt uzņemam viesus, kas vēlas palikt teltīs, kas ceļo ar kemperiem un karavānām, vai vēlas apmesties kādā no mūsu kempinga namiņiem.Viesiem piedāvājam ugunskuru vietas, dušas, WC, nojumi ar dārza kamīnu, laivu, katamarānu un velosipēdu nomu, vizināšanos ar motorlaivu un ūdensslēpošanu, ūdensmotocikla nomu (pēc pasūtījuma), pirtis, basketbola laukumu, volejbola laukumu, estrādi, utt. Daudzu viesu iecienīta ir mūsu lauku pirts, kur var izkarsēties, krietni nopērties ar svaigām slotiņām un atveldzēties ezerā gan vasarā, gan ziemā.

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.