Site logo
Made in Latvia
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY

Smubic, 3D kartona konstruktori krāsošanai

Riņķa iela 16, Ventspils, LV-3601

apraksts

Smubic ir 3D kartona konstruktori krāsošanai, kas tiek ražots no ekoloģiski tīra kartona.
Konstruktora pamatā ir patentēts un inovatīvs savienojums, kas ļauj konstruktoru salikt viegli, ātri un bez līmes un šķērem. Tos ražojot iek izmantots izturīgs kartons, nevis gofrēts kartons.
Kartona konstruktoriem ir dažādi veidi: mājiņas kastītes, mājiņas lādītes, dzīvnieki, mašīnas, mēbeles, lādītes, kubi, konstrukcijas un arhitektūras elementi. Konstruktorus var izmantot atsevišķi vienu no otra vai veidot kompoziciju. Saliktu un krāsotu konstruktoru var izmantot kā mājiņu, kā kastīti mazām lietām, kā dāvanu kastīti vai kā mājas dekoru.
Ir neskaitāmas iespējas kartona konstruktorus krāsot, modificēt, mainīt un dekorēt. Dekorēšanai var izmantot jebkuras krāsas, flomāsterus, plastilīnu, dekupāžu, pastas, aplikācijas, pasteļus, dabas materiālus, piemēram, salmus un akmentiņus, kā arī daudz citus materiālus.
Konstruktoru krāsošanai/ dekorēšanai nav nepieciešamas īpašas prasmes.Konstruktori ir piemēroti gan bērniem gan pieaugušajiem. Lieliska nodarbe visai ģimenei kopā. Ieteicami bērnudārziem, skolām, mākslas pulciņiem.
Kartona priekšrocības:
1)Neskaitāmas iespējas krāsot, modificēt, mainīt un dekorēt. Ir iespējams izmantot ar šiem materiāliem: akrilu, eļļas pasteļkrāsām, dažāda veida krāsu aerosoliem, dekupāžai, plastilīnam, 3D pastām, rhinestones, dabīgiem materiāliem, piemēram, salmiem un oļiem, 3D zīmuļiem un krāsām un daudz ko citu.
2)Zema cena.
3)Kompakts, viegls iepakojums.
4)Videi draudzīgs produkts.
5)Neprasa īpašas prasmes.
6)Iespējams izveidot savu kolekciju, pamatojoties uz jūsu iztēli, izveidot pilsētu, spēli. Krāsainus konstruktorus var izmantot kā zārku, kā egles rotājumu, kā mājas dekoru, dāvanu iesaiņošanai un daudz ko citu.
7) Konstruktors ir interesants bērniem un pieaugušajiem. Ieteicams bērnudārziem, skolām, mākslas pulciņiem.
Papildus pakalpojumi:
Meistarklašu vadīšana,
Foto un video mārketinga materiālu nodrošināšana,
Paraugu nodrošināšana,
Instalācijas uzstādīšana,
Ražošana zem Jūsu zīmola,
Individuāls dizains.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.