Site logo
Made in Latvia
EMPTY
EMPTY
EMPTY
EMPTY

I'M UNITY- dabas eliksīri, uztura bagātinātāji

Lāčplēša iela 19 - 16, Jelgava, LV-3002

apraksts

I’M UNITY dabas eliksīri ir ražoti izmantojot dabiskas un kvalitatīvas tikai Latvijā iegūtas, audzētas un ražotas izejvielas. Dabas eliksīru pamatā ir ogas (mellenes, upenes, melnais plūškoks), kas ar savām dabas dotajām izcilajām īpašībām nodrošina antioksidējošu iedarbību un sniedz labvēlīgu ietekmi uz cilvēka orgāniem un to sistēmām, kā arī uz visu organismu kopumā. Tie tonizē, nomierina un sniedz Jums labsajūtu un veselumu katrā tās šūniņā.
Kāpēc tieši upenes, mellenes un melnā plūškoka ogas?
Tāpēc, ka upenes, mellenes un melnais plūškoks aug tieši Latvijā un tās izsenis ir zināmas ar savu labvēlīgo ietekmi uz organismu. Šo ogu sastāvā ir bioloģiski aktīvā viela dabiskais antioksidants – Antocianīns, kurai tiek piedēvētas dažādas veselību veicinošās īpašības un kuras iedarbība šobrīd tiek plaši pētīta. Šie komponenti ir kā dabīgās organisma antibiotikas.

ātrā saziņa

karte

Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.