Site logo
Made in Latvia
Barboleta attīstošā metode

Barboleta attīstošā metode

Atmodas iela 9, Jelgava, LV-3003

apraksts

Barboleta piedāvā līdzsvara platformas, ar kuru palīdzību mācīties kļūst vieglāk, interesantāk un daudz efektīvāk, jo pieaug uzmanība un atmiņa. Ikviens no 1,5 gadiem līdz pat sirmam vecumam, mācoties uz Barboleta platformām var apgūt dažādus mācību priekšmetus kā, piemēram, matemātiku, valodas, sociālās zinības, vēstures faktus, un mūziku. Barboletas attīstošās metodes pamatā ir līdzsvars, kustību koordinācija un sajūtas. Ar metodes palīdzību bērns ātrāk un produktīvāk apgūst mācību vielu, jo tiek maksimāli koncentrēta uzmanība uz notiekošo šeit un tagad. Tiek stimulētas abas smadzeņu puslodes un nodrošināta sadarbība starp abām smadzeņu puslodēm, kas nenotiek, ja bērns mācās klasiskā sēdus pozīcijā.
Kurš to var izmantot ? Ikviens bērns vai pieaugušais, kurš vēlas ātrāk, interesantāk un efektīvāk apgūt mācāmo vai kuram nepatīk kāda mācību viela vai ir grūtības koncentrēties, atcerēties.

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.