Site logo
Jumiezis, viesu nams

Jumiezis, viesu nams

Daugavas iela 47, Pļaviņas, Pļaviņu nov., LV-5120

apraksts

Viesu nams "Jumiezis" - nesteidzīgai, romantiskai un mierpilnai atpūtai tuvu pie dabas! Šeit var lieliski atpūsties draugu lokā, svinot izlaidumu, jubilejas, kāzas un salidojumus, kā arī labi pavadīt laiku satiekot sen neredzētus klasesbiedrus vai kursa biedrus. Šī ir vieta, kur atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši pārnakšņot pa ceļam uz vai no Latgales plašumiem.
Viesu nams "Jumiezis" atrodas Pļaviņu centrā, kur dažu soļu attālumā, otrpus ielai atrodas Daugavas promenāde, kas paredzēta nesteidzīgām pastaigām un dabas baudīšanai.
Viesu mājai ir divi stāvi. Pirmajā stāvā izveidota virtuve, bāra lete, zāle dejošanai, lieli galdi un krēsli. Otrajā stāvā četras guļamistabas, tajās ērti izmitināt 10 viesus, bet, ja nepieciešams, var nodrošināt papildu guļvietas. Pieejami arī divi kamīni - iekšas, kas noderēs atpūtai ziemas sezonā, un āra, kas paredzēts saulainiem piknikiem vasaras sezonā. Piedāvājam arī pirti, kas atrodas tieši zem viesu mājas. Viesu māja paredzēta kompānijām līdz 20 cilvēkiem, bet ir iespējams brīvi justies arī lielākā pulkā.

ātrā saziņa

attēli / video

 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • EMPTY
 • karte

  Projekts Latvijā Radīts realizēts sadarbībā ar AS "Attīstības finanšu institūciju Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" un Labklājības ministrijas atbalstu.

  SIA LAIMA LV ir sociālā uzņēmuma statuss un tas ir Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas biedrs.

  Projekts Latvijā Radīts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un cilvēkus ar īpašām vajadzībām,

  nodrošinot bezmaksas iespējas informācijas un reklāmas izvietošanai projekta ietvaros.

  Sadarbības iespēju un jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar mums.